Garanti Bankası Kart Şifresi Alma

Garanti Bankası Kart Şifresi Alma

Günümüzde kişisel olarak güvenli bir alan oluşturma zorunluluğu vardır ve bunlardan en önemlisi kredi kartlarımızdır. Kredi kartlarımızın veya banka kartlarımızın korunması için Garanti Bankası tarafından kartı kullanıma sokabilme için şifre alma zorunluluğu vardır. Bu şifrenin alınabilmesinde pek çok kolay yollar oluşturulmuştur. Garanti Bankası’nın müşteri memnuniyeti ve müşterilerinin mal varlığını en iyi şekilde koruma gibi temel ideolojileri vardır ve bu ideolojileri gün geçtikçe ilerletmeyle meşgul olmaktadırlar. Aşağıda Garanti Bankası’nın şifre alma konusunda belirlediği yöntemler bulunmaktadır. Garanti Bankası kart şifresi alma yöntemleri…

SMS Yöntemiyle Kart Şifresi Alma

Herhangi bir telefon üzerinden kolayca kartınızı şifre alabilme avantajına sahipsiniz. Oldukça kolay olan bu yöntem müşterilerin ilgisini çekmiş ve yoğun bir şekilde kullanılmıştır. Telefonunuzun SMS bölümüne girerek yeni bir mesaj sekmesi oluşturunuz. Ardından SİFRE yazın ve bir boşluk bırakarak banka veya kredi kartınızın sondan 6 hanesini, annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk iki harfini ve kartınızın güvenlik kodunun ilk iki rakamını yazarak 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Bu yöntem kullanıldıktan sonra Garanti Bankası ATM’sinden kartınızı şifresini aldığını onaylamanız gerekmektedir. Aksi halde kullanım sırasında hatalı şifre uyarısı verecektir.

Müşteri Hizmetlerini Arama Yöntemiyle Şifresi Alma

444 0 333 numarasını aradığınızda şifre almak istediğinizi belirttiğiniz takdirde size yardım edeceklerdir. Birkaç güvenlik sorusunu cevaplandırmanız istenecektir ve cevaplandırıldığında şifre belirleme işleminiz tamamlanmış olacaktır. Sorulan sorular sizin kart bilgilerinizin güvenliği ve size ait olup olmadığı anlaşılması için sorulmaktadır. Bu işlemden sonra Garanti Bankası atm üzerinden şifrenizi yükleyerek alışveriş sırasında hatalı şifre sorunuyla yüzleşmemiş olacaksınız.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Yöntemiyle Şifresi Alma

Garanti Bankası internet şubeciliğini kullanıyorsanız uygulama üzerinden oldukça kolay bir şekilde şifre belirleyebileceksiniz. Kart sekmesinin şifreler kısmına girdiğinizde şifre belirleme veya değiştirme seçeneğiyle karşılaşacaksınız. Bu sekmeye girdiğinizde işlemizi tamamlayacaksınız. Bu işlem ardından ilk alışverişinizde yeni şifreniz kartınıza yüklenecektir.

BonusFlaş Yöntemiyle Şifresi Alma

BonusFlaş’tan yeni şifre belirleme seçeneğinden kolaylıkla yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. Bu aldığınız şifre ilk alışverişinizde etkin olacaktır. Bu yöntem oldukça kolay ve hızlı olmaktadır. Herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Diğer bankaların kart şifresi alma yöntemleri için alttaki linke tıklayabilirsiniz: https://www.kredime.com/kategori/kart-sifresi-alma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir