Akbank Anında Kredi Nedir?

Akbank Anında Kredi

Günümüz koşullarında bir mal varlığını oluşturmak için belli başlı bedellerin ödenmesiyle birlikte bu mal varlıkları oluşmaktadır. Alacağınız evi, arabayı, yatı bunun gibi bir çok lüks eşyaya sahip olabilmek için ya kenarda küçüklüğünüzden beri biriktirmiş olduğunuz paranız mevcut olur ya da sizlerin bankalar üzerinden çekeceğiniz anlık krediler ile bu mal varlıklarına sahip olabilme imkanınız bulunmaktadır.

Akbank’ın sizlere sağladığı kolaylıklar sayesinde istediğiniz mal varlığına kredi çekerek ulaşabilmektesiniz. Sizlerin hayallerinizi süsleyen bu ürünler Akbank anında kredi hizmetiyle sizlere daha çok yakın olmaktadır. Akbank müşterilerine sağladığı ayrıcalıkları ve yenilikleri her zaman üst çıtaya çıkarmaya devam ettiğinden dolayı son yeniliği olan Akbank anında kredi ile bir çok ihtiyacınızı tek sms ya da banka üzerinden yapacağınız başvuruyla sağlayabileceksiniz.

Akbank Anında Kredi Kullanımı

Gelişen teknolojilerin banka tarafına da uyarlanıp, müşteriler için hizmete verilmesiyle başlayan fırsatlara yeni bir yenisi eklenmiş bulunmakta.

Türkiye’nin bir numaralı bankalarından biri olan Akbank müşterilerine kolaylıklar sağlamaya her dâhim devam etmektedir. İhtiyaç sağlandığı anda mobil üzerinde bulunan Akbank Direkt hesabınıza girerek hesaplarınız üzerinden başvuru yapabilmektesiniz. İhtiyaç olduğunuz da sağlanan bu yenilik ile şubeye gitmeden oturduğunuz yerde paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Başvurunu mobil üzerinden telefonunuzda bulunan Akbank Direkt Mobil ile sağlayarak giriş yapıp telefonunuzu yan yana sallayarak telefon üzerinde kullanabileceğiniz ve hesabınıza yatacak olan kredi tutarını hemen öğrenebilmektesiniz. Tutar size göre de uygun geldiği anda anında kredi başvurusunda bulunabilir ve paranızın hesabınıza yatmasını isteyebilirsiniz. Anında kredi kullanırken banka üzerinden en fazla 30.000 Tl’ye kadar olan kredinizi 7/24 olmak üzere belge göndermeden, imza vermeden dakikalar içerisinde hesabınıza yatmasını isteyebilirsiniz. Akbank kredi seçenekleriyle birlikte sizler en uygun olan krediyi istediğiniz şekilde çekebilirsiniz. Acil paraya ihtiyaç duyduğunuz zaman iş yoğunluğunuzdan ve gündelik sıkıntılarınızdan dolayı şubeye gitmeden de ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz krediniz türüyle ilgili bakmış olduğunuz faizlere bakarak geri ödemelerinizi belirleyebilir aydan aya kredinizi düşük faizler ile birlikte ödeyebilirsiniz.

Akbank Anında Kredi Hesaplama

Yukarı ki yazımızda da sizler için dediğimiz gibi Akbank sizlere her dâhim ayrıcalık tanımaya ve sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Çekmiş olduğunuz bu krediler de geri ödeme zamanlarında alınan kolaylıklar ile sizlerin rahat bir şekilde ödeme planı oluşturmanızı sağlamaktadır. Bu yüzden kredinizi almak için kredi hesaplamasını yaparken geri ödemenizdeki aylık tutarı gelirinize göre belirlemelisiniz. En kötü ihtimalle ödeyecek olacağınız aylık kredi taksitinin aylık gelirinizden yüksek olmamasına dikkat edebilirsiniz. Akbank kredi üzerinde yapacağınız işlemlerin gelirinize göre ayarlamanızı ve bu geliri de düzenli olarak sağlamanızı en iyi şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Akbank üzerinden çekilecek olan kredilerde 36 ay vade sağlayacak olursanız Akbank kredinizin faiz tutarı yaklaşık olarak %2,01 kredinize sağlanacak olan maliyet oranı ise %2,44 olmaktadır. Yani bu oranlar ile birlikte 20.000 Tl alınacak olan bir kredinin 36 ay vade işlemleri sırasında aylık taksit tutarı 838 tl olup toplam geri ödeme tutarı da 30.016 tl olmaktadır.

Sizlerde Akbank üzerinden çekeceğiniz anında krediler ile sağlamış olduğunuz mevduat ya da bireysel hesaplarınıza paranızın yatmasını isteyeceğiniz gibi anında kredinizi hesabınızda görebilmektesiniz.

Anında kredi çekerken geri ödeme planınızı iyi ayarlayarak banka tarafından oluşturulan faiz oranlarını dikkate almalısınız. Sağlanan yenilikler ile siz müşterilerin her dâhim ayrıcalığını hissettiğiniz Akbank da sizlere en iyi şekilde anında kredi hizmeti sunulmaktadır. Akbank anında kredi sizlerin her zaman yanınızdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir