DenizBank Hesap Bakiyesi Sorgulama

Denizbank Hesap Bakiyesi Sorgulama

Denizbank bakiye sorgulama işlemini sms adı verilen kısa mesaj yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bir Denizbank müşterisi iseniz, Denizbank’ın internet şubesinden de farklı işlemler için yardım alabilirsiniz fakat söz konusu hesap bakiyenizi kontrol etmek ise bunu en kolay şekilde cep telefonunuzdan kısa mesaj, yani sms atarak yapabilirsiniz.

Kısa mesaj yöntemi ile iki farklı yardımı temin edebilirsiniz. Bunlar Genel Bilgi Alma ve Kişisel Bilgi Alma. Tabii bu hizmetten yararlanabilmek için Denizbank’ın bir müşterisi olmalı ve cep telefonu numaranızın Denizbank internet bankacılığı ya da diğer bir deyiş ile SMS bankacılığı sisteminde hâlihazırda bir kaydının bulunması gerek.

Denizbank hesap bakiyesi sorgulama işlemi için telefon numaranızı sms bankacılığı sistemini kullanabilmek için sisteme kayıt ettirmeli ya da Denizbank’ı 444 0 800 numarasından arayıp müşteri hizmetleri aracılığı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu numaranıza gerek duyulmayan işlemler de mevcut tabi. Bu işlemler Denizbank kredi kartınızın güncel bilgileri ve/ veya hesap özeti hakkında ki bilgiler. Bu iki işlem için cep telefonu numaranıza ihtiyaç duyulmamaktadır.

Yukarıda anlatmış olduğumuz Denizbank hesap bakiyesi sorgulama işlemini cep telefonunuz vasıtası ile sms bankacılığı hizmetini kullanabilmek için “HESAP” yazarak bir boşluk bırakmalı ve ardından hesap kartınızın son 4 hanesini yazarak 3280’e mesajı göndererek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir başka şeklide faydalanabileceğiniz yöntemde mevcut. Diyelim ki artınız yanınızda değil ve bu yüzden hesap bakiyesi sorgulama işlemi için sms bankacılığının gerek duyduğu kartınızın son 4 hanesini yazamayacaksınız. O halde müşteri numaranızı kullanarak da sms bankacılığı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. BAKIYE yazıp boşluk bırakın ve ardından 7 haneli müşteri numaranızı kodlayın ve 3280’e yollayın. Bu şekilde de Denizbank bakiye sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir